خرید سیم کارت

جدیدترین خط های موجود در فروشگاه

ویترین خط های رند سایت سیم 2080

عنوان قیمت مشاهده سریع سبد خرید

0912 140 30 20

09121403020

1,750,000,000 تومان

0912 121 0 861

09121210861

185,000,000 تومان

0912 252 40 30

09122524030

750,000,000 تومان

0912 249 65 61

09122496561

77,500,000 تومان

0912 259 0 4 1 2

09122590412

59,500,000 تومان

0912 33 111 45

09123311145

97,500,000 تومان

0912 421 76 71

09124217671

47,800,000 تومان

0912 74 75 281

09127475281

23,800,000 تومان

خرید سیم کارت

سایت  سیم ۲۰۸۰ مرجع معتبر خرید سیم کارت – فروش سیم کارت با بهترین قیمت می باشد. شما نیز می توانید در سریع ترین زمان ممکن، متنوع ترین سیم کارت های رند همراه اول، ایرانسل و رایتل را با بهترین قیمت خریداری کنید. همچنین کارشناسان ما در این زمینه و استعلام قیمت سیم کارت شما را راهنمایی خواهند کرد. به جای اتلاف در زمان، خرید و فروش سیم کارتتان را بدون مراجعه حضوری انجام دهید.

هدف این سایت حذف چند واسطه گری و آسان کردن  خرید و فروش سیم کارت بوده است. در این سیستم خریدار می‌تواند سیم کارت دلخواه خود را از میان هزاران سیم کارت رند و معمولی که توسط فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر اپراتورها آگهی شده‌اند انتخاب کرده و در همان لحظه با خرید سیم کارت مالک حقیقی آن شود.

در این سامانه تمامی سیم کارت‌های اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل موجود بوده و فروشگاه‌ها این امکان را نیز برای کاربران فراهم کرده‌اند که سیم کارت‌های ۰۹۱۲ کد … را بتوانند به صورت نقد و اقساط خریداری کنند.

شرایط  خرید سیم کارت

  • داشتن ۱۸ سال به بالا
  • همراه داشتن کارت ملی
  • نباید بیشتر از ۱۰خط به نام باشد
  • اگر سیم کارتی تا الان تهیه نکرده اید نیازی به ارسال کد نيست.
  • قرارداد خرید اقساطی سیم کارت

یکی از سیم کارت هایی که به نام شما است را باید همراه داشته باشید تا رمز یکبار مصرف به آن ارسال شود.

شما میتوانید خرید سیم کارت خود را از سیم 2080 انجام دهید و در صورت هر گونه ابهام مشاوران شما را همراهی خواهند کرد.

تنظیم قرارداد خرید  سیم کارت یا به قولی قولنامه خرید  سیم کارت در حال حاضر به دلیل بالا رفتن استفاده بسیار زیاد قیمت سیم کارت ، با چالش‌های زیادی همراه شده است. سیم کارت‌های دائمی با قیمت‌های بسیار زیادی در حال معامله در بازار هستند و سیم کارت‌های اعتباری نیز در برخی مواقع به دلیل رند بودن شماره و یا نزدیک بودن شماره آن به شماره اصلی، قیمت‌های بالایی دارند. این  باعث شده تا خرید و فروش آنها دقیقاً مانند خرید و فروش کالاهای گران‌قیمت مانند خودرو و موتور سیکلت با چالش‌هایی متفاوتی  دردسرهای حقوقی را با خود به همراه داشته باشد.

از آن جایی که میدانیم قیمت سیم کارت های رند روز به روز افزایش پیدا کرده است پس حتما باید قوانینی وجود داشته باشد که کلاه برداری صورت نگیرد پس حتما نیازمند این است که قوانینی برای فروش سیم کارت نیز گذاشته شود که طرفین راضی باشند.

 

خرید سیم کارت از سیم 2080

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‌های زیاد روزانه، بسیار گرانبهاتر است و هوشمند شدن بسیاری از فعالیت‌های روزانه، باعث صرفه‌جویی در وقت و در نتیجه تردد کمتر در خیابان‌های شهر شده است . یکی از اتفاق‌های خوب زندگی هوشمند، اضافه شدن سامانه‌های آنلاین خرید و فروش اینترنتی بوده است

 سیم ۲۰۸۰ نیز که از سال های قبل با کسب مجوزهای مربوطه، وارد عرصه خرید و فروش آنلاین سیم کارت شده به عنوان اولین و بزرگترین سایت خرید و فروش آنلاین سیم کارت در ایران، پا به این عرصه نهاده است

در خرید سیم کارت به شیوه سنتی، شخص باید به دفاتر و نمایندگی‌های موجود در سطح شهر مراجعه ، که هر دفتر تعداد محدودی سیم کارت دارد و مشتری الزاماً در انتخاب خود باید به همین تعداد محدود بسنده کرده و یا در جستجوی سیم کارت ارزان و دلخواه خود از دفتری به دفتر دیگر راهی شود

از سوی دیگر وب سایت‌ها و نرم افزارهایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند نیز دارای محدودیت خاصی هستند. چرا که بعد از جستجو در لیست‌های سیم کارت و انتخاب شماره مورد نظر، تازه مرحله اصلی کار آغاز شود و خریدار باید با فروشنده تماس گرفته و از موجودی یا عدم موجودی سیم کارت مطلع اطلاعاتی را به دست بیاورد طرفی اگر فروشنده و خریدار در شهرهای متفاوتی از یکدیگر باشند خریدار باید کیلومترها مسیر برود تا به محل مورد نظر فروشنده برسد.

اما سایت سیم 2080 با راه اندازی سامانه خرید و فروش آنلاین سیم کارت، این فرآیندها را آسان کرده است. به کمک این سامانه‌، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی‌ها و یا تماس تلفنی برای استعلام محصول نیست و متقاضی در کمتر از ۱ دقیقه می‌تواند به صورت آنلاین خرید کند

همچنین در سایت سیم ۲۰۸۰ فروشگاه‌ها می‌توانند به صورت تک و عمده فروشی بین یکدیگر به خرید و فروش بپردازند. از امکاناتی که در اختیار فروشگاه‌ها قرار داده شده، تعیین قیمت و رزرو سیم کارت بوده است

خرید سیم کارت

خرید سیم کارت ارزان

سیم کارت های متنوعی در بازار وجود دارد و شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که کدام نوع از سیم کارت ها بهتر است؟ در مرحله اول به انواع سیم کارت ها اشاره می‌کنیم سیمکارت دائمی یا اعتباری .خرید سیم کارت دائمی یا اعتباری بستگی به سلیقه شخص دارد مثلا در سیم کارت های دائمی هزینه اینترنت، مکالمه پیامک هر دوماه یک بار به شخص ارسال می شود و شخص مقابله ۲۸ ساعت فرصت دارد آن قبض را پرداخت کند ولی سیم کارت اعتباری سیم کارتی است که شخص میتواند توسط اپلیکیشن های به صورت مستقیم یا غیر مستقیم گوشی موبایل را شارژ کند و اگر شارژ گوشی تمام میشود اپراتور تلفنی میگوید که اعتبار شما برای برقراری ارتباط کافی نیست

سایت سیم ۲۰۸۰ با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود در ارائه خدمات میتواند شما را در خرید سیم کارت راهنمایی کند و اگر جایی درمورد خرید سیم کارت یا فروش سیم کارت به مشکل برخوردید میتوانید از مشاوران ما کمک بگيريد.

قیمت سیم کارت

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیم کارت، نوع اپراتور خط می باشد. به طور کلی سیم کارت دائمی همراه اول گران ترین سیم کارت های موجود در بازار است که از بین پیش شماره های این اپراتور، پیش شماره 0912 که شماره پرونده اش متعلق به شهر تهران می باشد، قیمت بیشتری دارد . بعد از آن شماره های رند ایرانسل قرار می گیرند که درست است از نظر جایگاه در مقام دوم قرار دارند، ولی همچنان از ارزش ریالی خوبی برخوردارند. مثلا قیمت یک سیم کارت رند 0901 که چهار رقم آخرش 1111 باشد، 900 میلیون تومان است. در جایگاه های بعدی شماره های رند مربوط به سایر اپراتورها قرار می گیرد، قیمت این سیم کارت ها با اختلاف فاحش بسیار کمتر است و تقریبا تا 300 میلیون تومان می رسد.

عامل دیگری که نقش بسیار تعیین کننده ای در قیمت گذاری سیم کارت ، وضعیت سیم کارت آن است. در این بخش، میزان کارکرد سیم کارت از لحاظ صفر، کارکرده یا کم کارکرد مورد بررسی قرار می دهیم  که هر چه سیم کارت دست دوم اصطلاحا زنگ خور کمتری داشته باشد، گران تر است. علاوه بر این نوع دائمی یا اعتباری بودن سیم کارت هم بسیار مهم بوده است.

از بین آیتم های تاثیر گذار بر قیمت سیم کارت، اصلی ترین و اساسی ترین عامل، میزان رندی شماره  است. این آیتم که در بعضی موارد، عوامل دیگر را نیز تحت الشعاع قرار می دهد از گستردگی بسیار زیادی برخوردار بوده است. به همین خاطر فعالان این حوزه برای راحتی بیشتر اصطلاحاتی را به کار می برند که در صورت آشنایی با آنها می توان قیمت یک سیم کارت را تا حدی پیش بینی نمود. برای نمونه سیم کارت 0912 همراه اول با چهار رقم اول 1111 و سه رقم پایانی 330 که به سیم کارت رند تکراری در بازار معروف می باشد، 2 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت گذاری می‌کنند.

قیمت سیم کارت

فروش سیم کارت

سیم ۲۰۸۰ با فراهم کردن جستجوی پیشرفته و امکاناتی جهت رفاه حال مشتریان برای خریداران و فروشندگان سیم کارت امکاناتی را فراهم کرده است که با خیال راحت و با بهترین قیمت سیم کارت رایتل ،همراه اول و دیگر اپراتور ها را به فروش برسانید و یا خریداری کنید.

شما می توانید جهت استعلام قیمت سیم کارت خود از کارشناسان ما کمک بگیرید. سیم ۲۰۸۰ در جهت آسان نمودن خرید و فروش سیم کارت امن در دسترس قرار گرفته است. همچنین انواع سیم کارت های همراه اول ،ایرانسل و دیگر اپراتور ها به صورت اعتباری و دائمی برای شما خریداران فراهم می باشد.

قابل توجه است که شما، فروش سیم کارت خود را به یک فروشنده باتجربه و مورد اطمینان بسپارید که در این زمینه مورد استقبال همگان بوده است. همچین باید اطمینان خاطر داشته باشید که خریدار و فروشنده سیم کارت شما، دقیقاً در حوزه سیم کارت‌های مشابه سیم کارت شما فعالیت داشته باشد

تخمین قیمت سیم کارت و استعلام آن نیاز به کارشناسی تخصصی و با تجربه دارد و افراد بی تجربه در این زمینه موفقیت کسب نخواهند کرد. افرادی که سیم کارت شما را ارزش گذاری می کنند باید تجربه بالایی در این حوزه داشته باشند. انواع خطوط دائمی و اعتباری همراه اول،ایرانسل،رایتل و دیگر اپراتور ها با توجه به نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. قسمت قیمت گذاری سیم کارت به شما این امکان را می دهد که خط مورد نظرتان را زیر نظر کارشناسان با تجربه قیمت گذاری کنید . همچنین با بهترین قیمت و خیالی آسوده به فروش برسانید.

در بازار خرید و فروش سیم کارت، ارزش هر سیم کارت نسبت به سیم کارت دیگر، متفاوت می باشد . همچنین قیمت دقیقی برای سیم کارت های رند نمی توان مشخص کرد. تنها مرجع، قیمت عرف بازار و خط های مشابه آن است.

شما میتوانید در صورت خرید سیم کارت با سیم ۲۰۸۰ تماس حاصل نمایید تا از قیمت سیمکارت های دائمی و اعتباری مطلع شوید.

فروش فوری سیم کارت

آیا به دنبال فروش فوری سیم کارت خود به بالاترین قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به فروش برسانید؟ اینجا همان جایی  است که به شما کمک می‌کند در مدت زمان کوتاهی سیم کارت خود را در سیم ۲۰۸۰    فروش برسانید

 ابتدا سیم کارت شما توسط کارشناس مجرب  بررسی و سپس قیمت گذاری میشود. این خدمت رایگان بوده و هزینه ای برای شما ندارد.

در صورت تمایل به فروش فوری سیم کارت می‌توانید بدون دردسر به فروشنده سیم ۲۰۸۰ بفروشید و هزینه آن را نقدی دریافت کنید. از طریق این روش دیگر نیازی به انتظار برای فروش خط ندارید و با خیال راحت می‌توانید معامله خود را انجام دهید. به جای گفت‌وگو کردن با افراد مختلف فقط با یک تماس؛ سیم کارت خود را با بهترین قیمت و بدون هیچ گرفتاری در سیم ۲۰۸۰ به فروش برسانید.

بهترین فروشگاه خرید سیم کارت

در ادامه لازم است که تمامی اپراتورهای سیم کارت های تلفن همراه، دارای نمایندگی فروش معتبر و رسمی هستند که هر کدام شرایط خاصی برای ثبت سیم کارت بنام فرد متقاضی دارد و از آنجائی که امروزه تخلف و کلاهبرداری از طریق سیم کارت زیاد است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در هنگام خرید سیم کارت از طریق نمایندگی‌های معتبر و با در نظر داشتن جوانب احتیاط اقدام نمائید تا دچارمشکل نشوید. البته باید در ادامه یادآور شویم که شما می‌توانید برای خرید سیم کارت‌های رند، ایرانسل، همراه اول و اگر اپراتورهای دیگر از طریق مراجع معتبر و یا از طریق فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که در این بصورت تخصصی و ویژه فعالیت دارند اقدام نمایید. این امر موجب راحتی و افزایش سرعت در انتقال سند سیم کارت مدنظر شما قرار خواهد گرفت توصیه می‌کنم اگر تاکنون از خرید و فروش‌های اینترنتی استفاده نکرده‌اید سری به این سایت‌ها بزنید و از بی‌واسطه بودن خرید و فروش آن و در نتیجه قیمت‌های بهتر آن لذت ببرید. چرا که در این سایت‌ها بستری مناسب برای انتخاب سیم کارت مورد پسند شما فراهم شده و شما می‌توانید از بین چندین هزار سیم کارت به کمک فیلترهای قرار گرفته برای جستجو بهترین سیم کارت را متناسب به بودجه خود خریداری کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاید.

فروش سیم کارت

خرید آنلاین سیم کارت خرید اینترنتی سیم کارت

امروزه  پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف باعث شده است که کار مردم راحت تر و سریعتر پیش برود و خرید آنلاین سیم کارت یا خرید اینترنتی سیم کارت از این موضوع جدا نیست شما میتوانید تنها با عضویت در سایت ۲۰۸۰ سیم کارت خود را به صورت سفارش دهید تا بعد از چند ساعت یا یک به دست شما برسد.

خرید سیم کارت با شماره دلخواه

همیشه مردم به دنبال این هستند که هر چیزی طبق میلشان است را انجام دهند و به خاطر آسودگی و راحتی خودشان ترجیح میدهند که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهند به خاطر همین موضوع من سایت سیم 2080 را به شما معرفی میکنم در این سایت علاوه بر خدمات فروش و خرید سیم کارت، شما می توانید خرید سیم کارت با شماره دلخواه خود را انتخاب کنید و در صورت این که شماره مورد تایید شما قرار گرفت آن را به صورت آنلاین و بدون هیچ دردسری بخرید.

آیا  می دانید سیم کارت ها مخزن  داخلی و حافظه دارند؟

آنچه که درباره ی آن باید بدانید هر چقدر سیم کارتتان را با هزینه و قیمت پاییتری تهیه کنید( ۱۱.۱۱جی اس ام) از حافظه کمتری برخوردار بوده است و این حافظه در حد ۲تا۳کیلو بایت است که فقط حاوی فهرست راهنمای تلفن  است و سیم کارت هایی با کاربردهای بیشتر(۱۴/۱۱ جی اس ام)  با چندین اندازه مخزن حافظه بیشتری را در خود دارند . به طور کلی  یکی از ویژگی سیم کارت در انواع مختلف و با ظرفیتهای حافظه های متنوع در بازار موجود است . سیم کارتهای ۱۶، ۳۲، ۶۴ و ۵۱۲ کیلو بایتی که موارد توزیع و استفاده آنها بستگی به گستردگی شبکه موبایل منطقه دارد  . البته در حال حاضر سیم کارتهایی با حافظه های ۱۲۸ و ۵۱۲ مگا بایتی نیز به بازار وارد شده اند

برای گرفتن اطلاعات دقیق میتوانید با سیم 2080 تماس حاصل کنید تا از راهنمایی های  لازم را از متخصصان ما در حوزه سیم کارت یا فروش سیم کارت یا خرید شماره های دلخواه یا سیم کارت رند را به شما مشاوره بدهند و بعد مشاوره آن ها می توانید خرید خود را  از سیم 2080 انجام دهید و اگر مشکلی برایتان پیش آمد حتما دوباره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیم کارت رند

به گفته ای از فعالان این حوزه، بازار سیم کارت های رند همیشه داغ بوده است و این محصول خاص مشتری های مخصوص به خودش را دارد که حاضرند برای به دست آوردن آنها، تقریبا هر مبلغی را پرداخت کنند از نظر آنها سیم کارت های رند بیشتر مورد توجه شرکت های تبلیغاتی و هلدینگ های بین المللی است البته در این بین افرادی با سطح مالی بسیار بالا هم پیدا میشوند که به دنبال پرستیژ شخصی بوده و این شماره ها را برای خود یا برای هدیه دادن خریداری می‌کنند

از نظر یکی از این فعالان که بیش از 15 سال بود در این حرفه مشغول به کار است، سلبریتی ها و افراد مشهور اصلا به دنبال شماره های رند نمی باشند و علاقه ای نسبت به خرید این سیم کارت ها نشان نمی‌دهند البته به گفته فروشندگان سیم کارت بازار ایران، در حال حاضر مشتری این نوع سیم کارت ها کمتر شده و همین موضوع باعث شده تا فروشنده ها تخفیف چند صد میلیونی به شرط نقد بودن پول مشتری تخفیف هایی را در نظر می‌گیرنند.

مثلا به تازگی، سیم کارت یک میلیاردی، با تخفیف فروش نقدی به قیمت 750 میلیون به فروش رفته است در هر صورت بازار سیم کارت در ایران، مانند هر تجارت دیگری پیچیدگی های مخصوص به خودش را داشته  و از مسائل مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه تاثیر می گذارد

شما در صورت داشتن سوال در مورد سیم کارت های رند میتوانید از سیم ۲۰۸۰ سوال کنید و آنها راهنمایی لازم را به شما خواهند کرد و اطلاعات مفیدی در مورد سیم کارت رند در اختیار شما می‌گذارند و شما میتوانید بعد از مشاوره از آنها  نسبت به خرید شماره رند اقدام کنید.

خرید سیم کارت رند

امروزه خرید و فروش شماره های رند  در سیم کارت دائمی و اعتباری امری رایج  است و با قیمت های متنوع با توجه به نیازتان به فروش می رسد. سیم کارت ۲۰۸۰ کام ارائه دهنده انواع سیم کارت ‌های همراه اول دائمی که دارای شماره‌های رند و قدیمی در بازار هستند . همچنین با مناسب ترین و بهترین قیمت در بازار حضور دارند.

فرقی ندارد  که بخواهید سیم کارت  رند کارکرده یا صفر بخرید .در سیم ۲۰۸۰ از اتلاف وقت و هزینه خودتان جلوگیری کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت سیم  ۲۰۸۰ تمامی خدمات از جمله خرید و فروش سیم کارت و یا استعلام قیمت سیم کارت خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید

در هنگام خرید سیم کارت باید دقت کنید که پوشش دهی آنتن و اینترنت بعضی از اپراتورها در بعضی مناطق بخوبی انجام نمی‌شود بنابراین با در نظر گرفتن این شرایط می‌توانید اقدام به خرید یکی از سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و… کنید. بنابراین منطقه زندگی شما و محلی که قرار است بیشترین استفاده را داشته باشید و با توجه به کارایی سیم کارت، این گزینه می‌تواند برای شما بسیار مهم و حیاتی تلقی شود. شایان ذکر است که قیمت هر کدام از سیم کارت‌ها اپراتورهای مختلف با یکدیگر متفاوت بوده است

سایت  سیم ۲۰۸۰ مرجع معتبر خرید و فروش سیم کارت شما با بهترین قیمت می باشد. شما نیز می توانید در سریع ترین زمان ممکن، متنوع ترین سیم کارت های رند همراه اول، ایرانسل و رایتل را با بهترین قیمت خریداری کنید. همچنین کارشناسان ما در این زمینه و استعلام قیمت سیم کارت شما را راهنمایی خواهند کرد. به جای اتلاف در زمان، خرید و فروش سیم کارتتان را بدون مراجعه حضوری انجام دهید

شما نیز میتوانید استعلام قیمت سیم کارت خود را با سه روش در سیم ۲۰۸۰ انجام دهید. اولین روش قیمت گذاری حدودی و رایگان توسط سایت ما می باشد. روش دیگر قیمت گذاری ویژه است که دقیق و توسط کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد. سومین روش قیمت گذاری تخصصی می باشد که به صورت دقیق و بروز توسط کارشناس تخصصی خط امکان پذیر است و شما می توانید آگهی فروش سیم کارت خود را در سایت سیم 2080 ثبت کنید و بعد از آن اطلاعاتی که در مورد فروش داده اید را بررسی کنید و اگر نیاز بود دوباره آن اطلاعات را ویرایش کرده و دکمه به روز رسانی را بزنید تا اطلاعات به صورت کامل نمایش داده شود تا سایر مشتریان آن را ببینند و اگر قصد خرید داشتند به شما مراجعه کنند.

برای خرید سیم کارت از سایت ما کافی است از قسمت فروشگاه سیم کارت خود را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس در مراحل تسویه حساب اطلاعات خود را وارد کرده و پنل کاربری شما ایجاد میشود و اطلاعات فعالسازی سیم کارت همه در حساب کاربری شما قرار میگیرد.

سیم 2080 مرجع تخصصی خرید و فروش سیم کارت می باشد که با داشتن اینماد به راحتی می توانید اعتماد کنید.

بعد از آنکه شما سیم کارت خود را خریداری کردید با در دست داشتن مدارک با مراجعه به نزدیکترین شعب سیم 2080 سیم کارت خود را تحویل بگیرید.

کافی است با پشتیبانان ما تماس بگیرید و مشاوره کامل را از آن ها داشته باشید.

با خرید و فروش آنلاین سیم کارت در زمان خود صرفه جویی کرده و در کوتاه ترین زمان به هدف خود می رسید.