دو ستونه
عمودی
افقی
ماشین حساب اقساط سیم کارت 0912
صورت حساب اقساط
نام جمع کل
“{{getWooProductName}}” has been added to your cart
Your service request has been completed!
We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
روش پرداخت: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

خرید اقساطی سیم کارت

از آنجایی که میدانید امروزه در کسب کارها خوشتیپ بودن و داشتن لباس فرم مناسب میتواند باعث شود که شما کسب و کار خوبی داشته باشید ولی علاوه بر پوشیدن لباس فرم مناسب شما باید گوشی هوشمند و در داخل گوشی یک سیم کارت با شماره رند داشته باشید که مشتریان شما در هنگام دیدن شماره به راحتی شماره را در ذهن خود ثبت کنند. برای این که شما درگیر هزینه سیم کارت نشوید یک راه حل عالی به شما پیشنهاد میکنم که شما میتوانید با خرید اقساطی سیم کارت از سیم 2080 صاحب یک سیم کارت با شماره ای متفاوت شوید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جدیدی درمورد خرید قسطی سیم کارت به دست بیاورید.

فروش اقساطی سیم کارت

خرید سیم کارت ارزان تر از همه جا از سیم 2080

خرید اقساطی سیم کارت 0912

همراه اول، اولین اپراتور سیم کارت در کل کشور است و پیش‌شماره‌های آنها با 0912 گسترش یافته که نواحی مختلف کشور را پوشش میدهد و به غیر از 0912 که نوع آن دائمی و 0919 اعتباری که برای تهران، البرز، سمنان، قم، قزوین و زنجان است بقیه پیش‌شماره‌ها می‌توانند هم دائمی و اعتباری باشند.

سیم کارت 0912 از همان آغاز به عنوان محبوب ترین  و معتبرترین سیم کارت خود را در ایران معرفی کرده به نحوی که تقاضا و مشتری برای خطوط رند  روز‌به‌روز افزایش پیدا کرده است و قیمت خطوط خیلی رند را به میلیارد نیز نزدیک شده است. با این وجود طبیعی است که بیشتر مردم به دنبال شماره‌های رند  و ارزان قیمت هستند از همین رو است که نگاه مردم به سمت خرید اقساطی سیم کارت همراه اول  است شما می‌توانید معروف‌ترین و البته گران‌ترین کدهای 0912 را یعنی یک، دو، سه و چهار، که همانطور که می‌‎دانید کد یک با ارزش‌ترین و گران‌ترین کد به حساب می‌آید را نیز به صورت قسطی و آسان از سیم 2080  بخرید.

البته شما باید بدانید که با کمی جست‌وجو می‌‎توانید شماره رند مورد نظر خود را در سیم 2080 پیدا کنید.

اگر دوست دارید از فوت‌وفن‌های خرید خط همراه  اول رزان اطلاعاتی داشته باشید هرگز این اشتباه را نکنید چرا که سودجویان در کمین شما هستند چندی پیش در یکی از خیابان‌ها  دنبال قیمت کم قیمت‌ترین شماره تلفن همراه بودم که به قیمت‌های عجیب غریبی برخورد کردم چون از سایت‌های مختلف رنج قیمت کدهای مختلف رو داشتم متعجب بودم که چجوری میشود کا مثلا ۱۰ میلیون تفاوت قیمت سیم کارت وجود داشته باشد

تصمیم گرفتم از فروشنده های معتبر استعلام بگیرم و متوجه شدم که خیلی راحت کلاهبرداری میکنند و با وعده خرید سیم کارت  ارزان قیمت فریب‌کاری می‌کنند و دیگه نمیشه ان ها را پیدا کرد! بنابراین خرید از فروشگاه معتبر اهمیت بسیاری دارد و توصیه می‌کنم به خاطر کمی ارزان‌تر خریدن گول افراد کلاهبردار را نخورید.

خرید سیم کارت  ارزان قیمت ترفندهای مخصوص به  خودش را دارد و کافیست اطلاعات خود را در زمینه خط کمی بیشتر کنید تا بتوانید خودتان ارزان‌ترین را برای خودتان پیدا کنید

فروش اقساطی سیم کارت

فروش سیم کارت اقساطی همراه اول به راحتی و به دور از تشریفات و فراهم کردن ضمانت های خاصی میتواند انجام شود.

در صورتی که امکان خرید نقدی سیم کارت را ندارید یا بودجه تان کم است  میتوانید با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ سیم کارت، خط مورد نظر خودتان تحویل بگیرید و با پرداخت ماهیانه اقساط و در نهایت تسویه مبلغ بدهی سیم کارت مورد نظر به نام شما انتقال پیدا خواهد کرد.

برای خرید قسطی سیم کارت همراه اول کافی است بعد از انتخاب شماره از سیم 2080 به کمک گزینه محاسبه اقساط مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط خود را محاسبه کنید و در صورت تمایل به خرید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

خرید قسطی سیم کارت 0912

برای خرید قسطی سیم کارت ۹۱۲ ابتدا باید در سایت سیم 2080 ثبت نام کنید.

میتوانید اقساط مورد نظر را با استفاده از گزینه اقساط را در سایت سیم 2080 محاسبه کنید.

با در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی به یکی از شعب دفاتر همراه اول بروید.

پس از عقد قرارداد سیم کارت خود را تحویل بگیرید و بعد از تسویه کامل سیم کارت به نام شما صادر خواهد شد.

خرید قسطی سیم کارت

علاقمندان به تهیه سیم کارت قسطی، می توانند از تسهیلات طرح خرید سیم کارت همراه اول قسطی در  سیم 2080 استفاده به عمل آورند. بدون تردید، در حال حاضر سیم کارت ها به عنوان ابزار های ارتباطی مهم و حائز اهمیت تلقی می شوند. بر همین اساس، اغلب قریب به اتفاق مردم دنیا از این وسیله ارتباطی در طیف وسیع و گسترده ای استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، باید بدانید  که سیم کارت ها در ابعاد و اندازه های مختلفی ارائه و مورد استفاده مردم قرار می گیرند. امروزه در  نقاط مختلف دنیا افراد دوست دارند، از مزایای خرید،  قسطی لذت و بهره مند شوند. اگر کالایی که خریداری می کنند از نیاز های مهم آن ها باشد، این شیرینی برایشان نیز بیشتر خواهد شد.

خرید سیم کارت قسطی یکی از این تجربیات را برای افراد رقم خواهد زد. اخیرا برای همه اقشار جامعه خرید به صورت نقدی به دلیل افزایش هزینه های خانوارها گاهی امکان پذیر نیست. به همین منظور خرید سیم کارت   قسطی این مزیت را دارد که با پرداخت هزینه کمتر به نیاز خود پاسخ گفته و با برنامه ریزی امور مالی مابقی وجه را در زمانهای دیگر می توانند بپردازند.

خرید سیم کارت  قسطی برای دانشجویان و دانش آموزان یک انتخاب عالی است. زیرا این اپراتور، با توجه به علاقه مشتری طرح های تخفیفی و تشویقی متناسبی را به مخاطبان خود عرضه می کند که از نقطه نظر اقتصادی بسیار برای دانشجویان و دانش آموزان به صرفه است.

به مشاوره احتیاج دارید؟

اطلاعات تماس خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

خرید اقساطی سیم کارت همراه اول

همیشه مردم به دنبال این هستند که متفاوت باشند و به خاطر همین دنبال گزینه ای هستند که خاص و مطرح درجمع باشند پس دوست دارند که شماره ای داشته باشند منحصر به خودشان باشد و رندی شماره خاصی باشد تا در ذهن همه بماند پس اگر دنبال همچنین موقعیتی  هستید میتوانید از طرح های خرید اقساطی سیم کارت همراه اول در سیم 2080 استفاده کنید.که مشاوران ما در سیم 2080 شما را به بهترین شکل ممکن تا انتهای خریدتان راهنمایی میکنند تا از خرید خود لذت ببرید.

قرارداد فروش اقساطی سیم کارت

چالش هایی که در فروش سیم کارت باید به آنها دقت داشته باشید

نمونه قولنامه خرید و فروش سیم کارت

آیا نمونه قرار داد فروش سیم کارت مهم است؟

نمونه وکالت فروش سیم کارت را داشته باشید.

بهترین مکان برای تنظیم قرارداد خرید و فروش سیم کارت را انتخاب کنید.

نکاتی مهم قبل از تنظیم قرارداد خرید و فروش سیم کارت

مبلغ قولنامه خرید و فروش سیم کارت را نهایی کنید.

درباره نحوه پرداخت مبلغ قولنامه خرید و فروش سیم کارت توافق لازم را  انجام دهید.

نمونه قرارداد خرید و فروش سیم کارت را از قبل مطالعه کنید.

حتماً مدارک هویتی طرف مقابل را به‌صورت کامل بررسی کنید.

از خدمات مشاوره تنظیم قرارداد خرید و فروش سیم کارت نهایت استفاده را ببرید.

هزینه‌های جانبی مربوط به خرید و فروش سیم کارت را حتما در نظر بگیرید تا مشکلی پیش نیاید.

سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت

 

اگر به دنبال سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت هستید سیم 2080 شما را در خریدن سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت راهنمایی میکند و شما میتوانید با در صورت خرید با مشاوران سیم 2080 ارتباط بگیرید و آنها راهنمایی های لازم را در مورد نحوه خرید سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت برای شما توضیح خواهند داد و شما در صورت تمایل میتوانید سیم کارت را خریداری کنید.

سیم کارت ارزان چه معنایی برای ما دارد

زمانی که صحبت از سیم کارت ارزان می شود شاید اکثر افراد فکر کنند که منظور از آن، سیم کارت اعتباری، غیر رند و یا کارکرده با زنگ خور بالا است. اما در اینجا منظور ما از سیم کارت ارزان، یک سیم کارت همراه اول صفر، رند و در عین حال دائمی است. خوشبختانه همراه اول مدتی است که سیم کارت‌های کد صفر و کد ۹ خود را روانه بازار کرده است این سیم کارت‌ها صفر هستند به این ترتیب شماره همراه اول شما، از همان ابتدا شماره خودتان خواهد بود و به خاطر زنگ خور‌های مداوم، نگران نباشید چون خط سیم کارت خود شما است.

اما خریدن یک سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان صفر به این راحتی نیست و باید به دنبال نمایندگی‌های معتبر همراه اولی باشید که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند. در حال حاضر، سیمکارتیها، دارای تنوع بسیار زیادی از سیم کارت‌های ۰۹۱۲ ارزان قیمت است. پس شما می‌توانید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ مورد نظر خود را به سادگی از سیم ۲۰۸۰ خریداری کنید و در صورت داشتن هرگونه ابهامی از از پشتیبان سایت کمک بگیرید.

یکی از دلایلی که بیشتر مردم به دنبال سیم‌کارت‌های  ارزان‌قیمت هستند افزایش قیمت سیم‌کارت‌های همراه اول  است. اما شما به‌راحتی می‌توانید یک سیم‌کارت 0912 دائمی ارزان‌قیمت برای خود داشته باشید، سیم کارت‌هایی با کد 0 و 9 در حال حاضر ارزان‌ترین سیم کارت‌های همراه اول هستند . از مزایای این سیم کارت‌ها می‌توان به ارزان بودن و صفر بودن این سیم کارت‌ها اشاره کنیم. باید به این نکته توجه کنید که سیم‌کارت‌های 0912 با کد 0 و 9 از لحاظ آنتن دهی و خدمات هیچ تفاوتی با سایر سیم‌کارت‌ها ندارند.

فروش اقساطی سیم کارت همراه اول ارزان

اگر به دنبال سیم کارت همراه اول ارزان قیمت هستید میتوانید از طریق  قسط و تنها با پرداخت مبلغ کمی از کل قیمت سیم کارت، صاحب سیم کارت شوید و بعد از  می‌توانید سیم کارت را تحویل بگیرید ولی نکته ای وجود دارد بعد از پرداخت کل قصد شماره به نام شما زده می‌شود.

فروش اقساطی سیم کارت همراه اول ارزان در سیم 2080  وجود دارد و شما میتوانید از طریق سایت شماره های ارزان قیمت را جدا کرده یکی از آنها خریداری کنید و اگر در این مورد دچار مشکل شدید مشاوران سیم 2080 شما را راهنمایی میکنند تا بهترین سیم کارت ارزان را خریداری کنید.

ممنون از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما ارسال نمایید و اگر سوالی در مورد خرید یا فروش اقساطی سیم کارت خود داشتید می توانید برای ما پیغام بگذارید و مشاوران ما بعد از بررسی پیام ها به شما پاسخ خواهند داد و اگر احیانا پاسخ خود را دریافت نکردید میتوانید از طریق راه های ارتباطی سایت با مشاوران ما به صورت مستقیم ارتباط و سوالات  خود را بپرسید.

سوالات متداول خرید اقساطی سیم کارت

اگر تصمیم دارید سیم کارت همراه اول موردنظرتان را به صورت قسطی خریداری کنید فقط کافیست شماره دلخواهتان را انتخاب کنید زیرا برای انتخاب شماره سیم کارت محدودیت و شرایط سختی وجود ندارد. شرایط کلی خرید اقساطی سیم کارت همراه به شکل زیر  بوده است:

  • تعیین شرایط پرداخت {مبلغ پیش‌پرداخت و تعداد ماه‌های بازپرداخت قسط را شامل می‌شود.
  • تماس با فروشنده خط است.
  • مراجعه حضوری به دفتر
  • تنظیم و عقد قرارداد سیم کارت

به همراه داشتن کارت ملی الزامی می‌باشد. پس از تحویل سیم کارت می‌توانید از آن استفاده کنید و با پرداخت آخرین قسط خود، خط به نام شما می‌شود.