خرید سیم کارت

خرید سیم کارت هوشمند شاتل

تاکنون نام سیم کارت هوشمند را شنیده اید؟ آیا می‌دانید چه کاربردی دارد که به آن هوشمند می‌گویند؟ شاتل در دسته اپراتور هایی قرار دارد ککه اولین سیمکارت هوشمند را در دسترس قرار داده است. خرید سیم کارت هوشمند شاتل باعث شده تا شما در هر نقطه ای که هستید، بهترین دسترسی شبکه را داشته باشید و از پوشش آنتن خوبی بهره مند شوید.

سیم کارت اولی های شاتل

شاتل یک طرح ویژه برای سیم کارت اولی ها قرار داده که می‌توانند با پرداخت هزینه ای بسیار کم، خرید سیم کارت هوشمند انجام دهند و بسته سه ماهه اینترنت به همراه مکالمه و پیامک هدیه بگیرند.

سیم کارت هوشمند چیست؟

اپراتور نسل جدید تاکنون تنها ارائه دهنده سیم کارت های هوشمند در ایران است که تجربه ای متفاوت و جذاب را برای کاربران فراهم کرده است. با خرید سیم کارت از نوع هوشمند در این اپراتور، قابلیت اتصال به سه شبکه رادیویی اصلی کشور را داشته و در هر موقعیت جغرافیایی که باشید، بدون هیچ قطعی و اختلالی آنتن و شبکه دارید. همچنین به طور خودکار شبکه های 4G و LTE را ساپورت می‌کنید.

خرید سیمکارت هوشمند

فناوری نوین این سیم کارت سبب شده تا به طور خودکار تحلیل انجام دهد و بهترین شبکه را برای شما پوشش دهد. سیگنال های قوی این سیم کارت سبب شده تا مشترکین زیادی را به خود جذب کند تا از قابلیت آنتن دهی فوق العاده آن استفاده کنند. سیمکارت هوشمند شاتل با کد 0998 ارائه می‌شود و شما همیشه نام سرویس دهنده خدمات را بر روی تلفن همراه خود مشاهده می‌کنید.

برای فروش سیم کارت خود کلیک کنید.

ویژگی سیم کارت های هوشمند

شما می‌توانید به صورت دستی شبکه رادیویی میزبان را انتخاب نمایید. حتی می‌توانید به راحتی متوجه شوید که اکنون به چه شبکه ای متصل هستید و به صورت دستی و دلخواه شبکه آن را عوض کنید. قابلیت اینکه دستی باشد یا هوشمند نیز به عهده خودتان است. با استفاده از کد دستوری *1*8# این موضوع را مدیریت کنید.

*1*8*1# کد دستوری استعلام وضعیت شبکه رادیویی سیم کارت هوشمند است.

*1*8*2# انتخاب دستی شبکه است.

*1*8*3# فعالسازی هوشمند بودن شبکه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *