ربات تشخیص رند بودن سیم کارت

جهت تشخیص هوشمند نوع رند سیم کارت کافی است شماره مورد نظر خود را در کادر زیر وارد کرده و دکمه جستجو را کلیک نمایید.

 

یکی از دغدغه های کاربران تشخیص رندی سیم کارت خود به صورت آنلاین بود. مشتریان همیشه این دغدغه را داشته اند که نوع رندی سیم کارت آنها به چه صورت است. وبسایت سیم 2080 رباتی را جهت تشخیص رندی سیم کارت طراحی کرده است. این ربات از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده و شما کاربر عزیز بدون هیچ دغدغه ای شماره خود را وارد کرده و از میزان رندی سیم کارت خود مطلع شوید.

 

تشخیص هوشمند نوع رند سیم کارت

در این مقاله قصد داریم شما را با تشخیص نوع رند سیم کارت ها آشنا کنیم تا انتهای مقاله با همراه باشید تا اطلاعات جدیدی را در مورد تشخیص نوع رند به دست بیاورید.

تشخیص نوع رند بودن چیزی مثلا سیم کارت کار بسیار آسانی است به شرطی که از هنگام خرید آن از افراد اهل فن آن کمک بخواهیم تا ما را راهنمایی کنند و اگر دوباره به مشکل برخوردید میتوانید از کارشناسان سیم 2080 کمک بگیرید تا مشکلات شما را برطرف کنند.

ربات تشخیص سیم کارت رند

ربات تشخیص سیم کارت رند خودکار به این شکل است که در هنگام درج آگهی سیم کارت در سایت  دیگر نیاز به انتخاب نوع رند شماره ندارید و سیستم به صورت خودکار انواع رند شماره ها را از یکدیگر  تشخیص می دهد. لازم به ذکر است پیش از این نیز ربات تلگرام و ربات تحت وب نیز به صورت آزمایشی جهت تست این سرویس در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

ربات تشخیص سیم کارت رند قادر به شناسایی ۳۸ مدل نوع رند سیم کارت است که فعلا برای بخش سیم کارت فعال شده است. در نظر داشته باشید امکان ویرایش و امکان انتخاب دستی نوع رند به صورت کامل از بخش سیم کارت حذف شده و تمام انتخاب ها به صورت خودکار توسط این ربات صورت می‌گیرد.

تشخیص نوع خط رند

تشخیص خط رند با درجه ها و اسامی مختلفی در بازار به فروش میرسد و مرغوبیت هر کدام از انواع خط رند با یکدیگر متفاوت بوده است. برای بررسی رند بودن سیم کارت خود از سایت سیم 2080  استفاده کنید. کافی است شماره مورد نظر خود را در اینجا وارد کرده و  میزان رندی سیم کارت خود را تشخیص دهید. همچنین قیمت سیم کارت رند نیاز به بررسی کارشناسی دارند که می توانید از طریق قسمت قیمت گذاری سیم کارت در سیم 2080  اقدام به بررسی  قیمت سیم کارت نماید.

ربات تشخیص خط رند

ربات هوشمند جهت تشخیص رند بودن شماره به کار می رود و نشان میدهد که شماره شما تا چه اندازه ای رند بوده است ما در سیم 2080 برای رفاه حال مشتریان خود ربات تشخیص خط رند را در سامانه مان راه اندازی کردیم تا شما مشتری عزیز بدون هیچ دغدغه ای میزان رند بودن سیم کارت را بدانید و اگر قصد فروش یا خرید دارید به راحتی با این ربات قیمت های خود را مشخص کنید. جهت بررسی رند بودن سیم کارت خود به این لینک مراجعه نمایید.

ربات تشخیص سیم کارت رند

تشخیص رندی خط

سایت سیم 2080 مرجع تخصصی خرید و فروش سیم کارت رباتی را جهت تشخیص رندی خط ارائه داده است. کافی است شماره خط مورد نظر خود را وارد کرده و تز میزان رندی سیم کارت خود مطلع شوید. راهنمایی های لازم برای شناخت تشخیص خط رند

پله ای : این مدل شامل شماره هایی هستند که حداقل 4 رقم اول یا آخر آنها را اگر 2 رقم 2 رقم جدا می‌کنیم، رقم یکان یا دهگان آنها با یکدیگر برابر شده باشند که ما آنها را به دو دسته کلی تقسیم میکنیم.

از آخر 45 35 * * * 0912

– آینه ای : این خط رند شامل شماره هایی  است  که حداقل 4 رقم اول یا آخر شماره بصورت قرینه ای باشد. مانند: * * * 51 15 0912 یا 41 14 *** 0912 در صورتی که 3 رقم اول و آخر شماره نیز قرینه باشد باز هم شماره رند آینه ای بوده است.

 ترازویی : به شماره هایی که 3 رقم ابتدایی شماره با 3 رقم انتهایی دقیقا یکسان باشد رند ترازویی می گوییم

ترتیبی : در صورتی که حداقل 3 رقم از شماره بصورت اعداد پشت سر هم و به ترتیب در ابتدا یا انتهای شماره قرار گرفته باشند به آن رند ترتیبی می گوییم

جفت جفت : شماره هایی که در آن اعداد بعد از پیش شماره و یا در انتهای شماره به صورت 2 رقم 2 رقم یکسان قرار بگیرند رند جفت جفت گفته میشود.

ده دهی : در این نوع رند اعداد تشکیل دهنده ی شماره به صورت مضرب های ده و یا مضرب های ده در آنها بصورت پله ای در ابتدا یا انتهای شماره قرار گرفته است

هزاری و ده هزاری : همانگونه که از اسم آن مشخص بوده است اعداد بصورت هزار، ده هزار و یا مضربی از آن در ابتدا یا انتهای شماره قرار  گرفته اند

تکراری : اگر در یک شماره یک عدد به صورت مرتب و پشت سر هم تکرار شده باشد به آن رند تکراری می گوییم. هر چه تعداد تکرار عدد مورد نظر بیشتر شده باشد شماره از مرغوبیت بالاتری دارد

تکرار پیش شماره : شماره هایی که در ابتدا یا انتهای آنها پیش شماره مجددا تکرار شده باشد به دلیل سادگی در بخاطر سپردن شماره رند به حساب می‌آید

تاریخ تولدی : شماره هایی که با یک تاریخ تولد شروع شده باشند.و و یا به یک تاریخ تولد که یکی از سال های شمسی  ختم شده باشد رند تاریخ تولدی گفته میشود

متشکل از دو رقم : در صورتی که اعداد شماره، تنها از دو عدد باشد، دارای قیمت بالایی بوده و شماره رند به حساب می‌آید.

شما میتوانید  تشخیص نوع رند بودن سیم کارت خود را در سیم 2080 انجام دهید اگر جایی به مشکل برخوردید از کارشناسان سیم 2080 کمک بگیرید.

بررسی رند بودن خط

سایت سیم 2080 رباتی ارائه نموده است که با وارد کردن یک شماره و کلیک به راحتی میتوانید از رندی خط خود مطلع شوید.

رند ترتیبی از اول :

خطوطی هستند که دست کم ۳ رقم (یا بیشتر) از آنها در ابتدای خط پس از پیش شماره به صورت مرتب و پشت سر هم قرار گرفته باشند. البته تعداد این ارقام مرتب هر چه بیشتر از ۳ رقم باشد سیم کارت شما خاص تر و مرِغوب تر خواهد بود.

 رند ترتیبی از آخر :

خطوطی هستند که دست کم ۳ رقم (یا بیشتر) از آنها در انتهای خط به صورت مرتب و پشت سر هم باشد. البته تعداد این ارقام مرتب هر چه بیشتر از ۳ رقم باشد شماره شما خاص خواهد بود

رند تکرار پیش شماره :

خطوطی هستند که در آنها پیش شماره خود خط و یا سایر پیش شماره های موجود در بازار (مثل ۰۹۱۲ ، ۰۹۳۵ و غیره …) تکرار شده باشد

رند تکرار ۲ رقم یکی :

خطوطی هستند که در آنها دست کم ۴ رقم و حداکثر ۶ رقم به صورت زوج های مجزا از ارقام یکسان تشکیل شده باشد.

رند جفت جفت از اول :

خطوطی هستند که ۴ رقم اول آنها پس از پیش شماره به صورت یک زوج تکراری باشد

رند جفت جفت از آخر:

خطوطی هستند که ۴ رقم انتهای آنها به صورت یک زوج تکراری در سیم کارت باشد

رند حروفی :

خطوطی هستند که تمام یا بخشی از آنها از نظر حروف لاتین موجود بر روی گوشی های تلفن ثابت یا همراه ، با نام یا نام خانوادگی یا هر کلمه معنی­ دار دیگر مطابقت داده شود.

رند صدصدی :

خطوطی هستند که ۶ رقم ابتدایی یا انتهایی آنها به صورت ۱۰۰ تایی (صدگان) افزایش و یا کاهش پیدا می کند. توضیح اینکه صدگان اول و دوم حتما باید از ابتدای هر صدگان شروع  میشود.

رند کد پایین :

خطوطی هستند که کد آنها (پس از پیش شماره) از ابتدای هر رنج تا ۱۹* باشد. لازم به ذکر بر اساس عرف بازار این نوع رند و تاثیر قیمتی آن بیشتر در مورد خطوط کد یک پیش شماره ۰۹۱۲ صادق بوده است.

خطوطی هستند که در ابتدای آنها پس از پیش شماره ۶ رقم یکسان تکرار شده باشد.

ربات هوشمند تشخيص سیم کارت رند

ربات هوشمند تشخيص سیم کارت رند در سایت سیم 2080 وجود دارد و شما میتوانید با عضویت در سایت از امکانات ربات هوشمند سیم کارت استفاده کنید و اگر به مشکلی برخوردید میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا به شما کمک کنند تا توسط ربات هوشمند کار خود را پیش ببرید.

تشخیص رندی سیم کارت

تشخیص رندی  بستگی به سیم کارت شما دارد شما میتوانید با عضویت در سایت سیم 208p تشخیص رندی سیم کارت خود را بدانید اگر شما دوست دارید که در مورد تشخیص رندی سیم کارت مطالب جدیدی بدانید میتوانید از سایت سیم  2080 را دنبال کنید و اگر سوالی داشتید از کارشناسان ما بپرسید.

ایا مرغوبیت سیم کارت مهم است؟

مرغوبیت به ترتیب قرار گرفتن اعداد در سیم کارت میگویند و هر خطی که توالی بهتری را دارا باشد، راحت‌تر خوانده می‌شود و به خاطر سپردن آن نیز  ساده تر میشود. بسیاری از صاحبین کسب‌و‌کارها ترجیح می‌دهند خطوط رند را برای ارتباط با مشتریان داشته باشند تا علاوه بر کسب اعتبار بیشتر؛ در ذهن مشتریان نیز ماندگار بمانند.

 محبوب بودن شماره رند باعث شده است تا تقاضا برای خرید سیم کارت رند بیشتر نیز شود، در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. از آنجایی که سیم کارت، یک محصول بی‌همتا است و نظیر آن وجود ندارد، طرفداران بی‌شماری دارد.

گران‌ترین خطوط مربوط به شماره‌های 0912 رند هستند و هرچه کد سیم کارت پایین‌تر باشد قیمت آن بیشتر است. برای مثال سیم کارت  همراه اول گران‌ترین نوع سیم کارت بوده است.

آیا دانستن رندی شماره به خرید فروش ان کمک میکند؟

اگر قصد خرید سیم کارت را دارید بهتر است بدانید علت بالا بودن قیمت سیم کارت با شماره دلخواه ممکن است بخاطر نوع رندی آن باشد و برای خرید خط ارزان تر می‌توانید به جای خرید شماره رند از شماره‌های معمولی یا غیر رند را بدانید

همچنین اگر می‌خواهید سیم کارت رند بفروشید بهتر است قبل از قیمت گذاری سیم کارت، نوع رندی آن را مشخص کنید تا هنگام ثبت درج آگهی، نحوه نمایش آن را درست وارد کنید تا بتوانید با قیمت بیشتر و یا بفروشید

افراد به دلایل مختلفی به اعداد رند علاقه دارند برای مثال شماره پلاک رند، سیم کارت رند، تاریخ تولد رند و … انتخاب شماره رند یک موضوع سلیقه‌ای است و علاوه بر کسب اعتبار و اطمینان به فرد مقابل؛ یک نوع سرمایه‌گذاری نیز به حساب میکنند

اگر شما هم ترغیب شده‌اید یک شماره رند بخرید؛ سیم 2080 بهترین جایی است که می‌توانید با انتخاب پبش‌شماره نوع سیم کارت رند را مشاهده و سپس به دلخواه خود خریداری کنید.

آیا سامانه هوشمند تاثیری بر قیمت سیم کارت دارد؟

خرید سیم کارت رند از جمله خرید های جذاب  به حساب می‌آید و ممکن است همه افرادی که می‌خواهند برای اولین بار یا برای کسب‌و‌کار، خط بخرند را به خود جذب نکند اما آیا داشتن خط رند شما را به خریدش وسوسه میکند

آهنگی که در گفتن شماره رند هست به قدری جذاب است که برخی از افراد راضی هستند میلیارد ها  تومان پول  بپردازنند. البته فقط این مسئله نیست و کسب اعتبار برای برندینگ شخصی یا شغل را هم شامل میشود. البته شما می‌توانید با خرید پیش‌شماره ارزان‌تر نیز صاحب یک شماره شوید.

سامانه تشخیص نوع رندی سیم کارت در یک چشم بهم زدن؛ مرغوبیت سیم کارت را بررسی و به تفکیک نمایش میدهد. دیگر نیازی نیست دنبال تعیین رند بودن سیم کارت بگردید کافیست شماره را به صورت کامل در کارد بالا وارد کنید و روی دکمه “بررسی نوع رند” را علامت بزنید.

 منظور از سیم کارت رند کد پایین چیست ؟

منظور از سیم کارت رند کد پایین، سیم کارتی است که عدد ابتدای بعد از پیش شماره یک عدد نزدیک به 9 است اما سایر اعداد آن رند بوده اند. در ادامه در مورد کد سیم کارت بیشتر بگوییم

کد سیم کارت دیگر عامل قیمت گذاری خط بوده است که نشان دهنده اولین رقم بعد از پیش شماره ان است. برای مثال در شماره 09125000000، عدد 5 همان کد این خط یا سیم کارت بوده است. به صورت کلی هرچه عدد کد سیم کارت پایین تر باشد، دارای ارزش بیشتری خواهد بود (به استثناء عدد 0). بنابراین کد 1 دارای بیشترین ارزش و کد 0 دارای کمترین ارزش را داراست.

هرکدام از اپراتورهای تلفن همراه ایران از ابتدای فعالیت خود تعدادی پیش شماره را به خود اختصاص میدهند. برای مثال اپراتور اول (همراه اول) برای یک یا چند استان، از یک پیش شماره خاص استفاده کرده است و شماره های ارائه شده در هر استان، بر اساس این پیش شماره است.

به طور مثال پیش شماره تهران 0912 است و پیش شماره اصفهان و یزد و بخش هایی از کرمان و خراسان جنوبی، 0913 است. معمولا قدمت و محل عرضه این پیش شماره هاست که ارزش آنها را بالا برده است. در اپراتور همراه اول، پیش شماره 0912 دارای بیشترین ارزش و در ایرانسل نیز 0935 یا 0900 دارای بیشترین ارزش هستند.

نکته مهم این است هر کدام از این فاکتورها به تنهایی قیمت نهایی را مشخص نمی کنند و برخی از آنها بر دیگری تاثیر می گذارند. برای مثال یک سیم کارت رند با کد بالا ممکن است از یک سیم کارت معمولی با کد پایین با ارزش تر شده باشد. این نسبت ها می تواند بین تمام این 4 فاکتور باید وجود داشته باشد.

اگر شما سوالی در مورد سیم کارت داشته باشید میتوانید از سیم 2080 مشاوره بگیرید و مشاوران ما پاسخ شما را می‌دهند. 

مرجع تخصصی خرید و فروش سیم کارت

سوالات متداول تشخیص سیم کارت رند

سایت سیم 2080 رباتی را جهت تشخیص شماره رندی سیم کارت در نظر است. کافی است شماره خود را در کادر مربوطه وارد کرده و دکمه جسجو را بزنید. در چند ثانیه میزان رندی سیم کارت شما مشخص می شود.

سیم کارت هایی که رند هستند قیمت بالاتری نسبت به سایر سیم کارت ها دارند. با دانستن میزان رندی سیم کارت خود میتوانید قیمت اصلی سیم کارت خود را متوجه شوید. تشخیص رندی خط در عرض چند ثانیه در سایت سیم 2080  انجام میشود.