قیمت گذاری سیم کارت

قیمت گذاری سیم کارت، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ها اپراتور، دائمی یا اعتباری است.  قیمت گذاری سیمکارت به شما کمک می کند تا از قیمت سیم کارت خود در بازار فروش اطلاع پیدا کنید. بحث قیمت گذاری سیم کارت کاری است که کاملا به کارشناسی نیاز داشته و در سایت سیم ۲۰۸۰ این فرآیند توسط کارشناسان مجرب در امر خرید و فروش از سه روش قیمت گذاری رایگان، ویژه و تخصصی تعیین می شود. جهت قیمت گذاری رایگان و تخصصی سیم کارت خود کلیک نمایید. کارشناسان سیم 2080 آنلاین بوده و همواره پاسخگوی مشتریان هستند.

جهت مشاهده قیمت همه سیم کارت ها و خرید سیم کارت کلیک نمایید.

جدیدترین خط های موجود در فروشگاه

خدمات سیم 2080

نحوه تعیین قیمت سیم کارت ها متفاوت است و توسط مرجع خاص و یا مشخصی اعلام نخواهد شد. افراد فعال در حوزه شناس کارت، بر اساس ملاک های مختلفی از جمله نوع سیم کارت ارزش گذاری می کنند که این عوامل به رند و معمولی بودن سیم کارت ها و به اپراتور آن سیم کارت بستگی دارد. برای مثال استعلام قیمت سیم کارت  همراه اول از ایرانسل متفاوت می باشد. همچنین تعیین قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری و کارکرده نیز با هم تفاوت دارد. قیمت سیم کارت به نوع شماره سیم کارت (رند و معمولی) کم و زیاد می شود. به صورتی که هر چه شماره شما رندتر باشد از نظر قیمتی گران تر خواهد بود. همچنین سایت سیم ۲۰۸۰ مرجع خرید و فروش سیم کارت رند و کارکرده، می تواند در زمینه تعیین بهای سیم کارت به شما کمک کند.

جهت خرید سیم کارت از سایت 2080 به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

قیمت گذاری آنلاین سیم کارت رند

بیشتر مردم دوست دارند که در مورد قیمت سیم کارت رند بیشتر بدانند و اکثرا این سوال را می پرسند که چگونه می‌توانند سیم کارت رند بخرند؟تعیین  قیمت سیم کارت و استعلام قیمت سیم کارت همراه اول نیاز به کارشناسی تخصصی دارد و افراد عادی در این زمینه نمی توانند موفق ظاهر شوند. بخش قیمت گزاری سیم کارت در سیم ۲۰۸۰ به شما این امکان را می دهد که خط مورد نظرتان را تحت نظارت کارشناسان مجرب قیمت گذاری کرده و سیم کارت خود را به فروش برسانید.

قیمت گذاری آنلاین سیم کارت

قیمت گذاری آنلاین سیم کارت توسط بازار تایید می‌شود و قیمت سیم کارت ها با یکدیگر متفاوت است هر چه قدر شماره مورد نظر شما رند تر باشد باید هزینه ی بیشتری برای سیم کارت بپردازید. کسی که سیم کارت شما را قیمت گذاری می کند باید تجربه بالایی در حوزه خرید و فروش خطوط دائمی و اعتباری داشته باشد تا شما ضرر نکنید.

تعیین قیمت سیم کارت همراه اول چگونه است ؟

قیمت سیم کارت همراه اول هر روز درحال تغییر است و ارزش گذاری کدهای سیم کارت 912  توسط کارشناسان سایت سیم 2080 تعیین می شود. قیمت گذاری خط 0912 توسط کارشناس خط انجام می شود و از هیچ نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت در این بخش استفاده نمی شود .

سیم ۲۰۸۰ مرجع رسمی خرید و فروش سیم کارت در ایران با بیش از چند سال سابقه فعالیت در این زمینه سعی دارد تا قیمت واقعی و منصفانه خرید و فروش سیم کارت را به اطلاع کاربران برساند.

قیمت گذاری سیم کارت ۹۱۲

اولین قدم برای این که سیم کارت ۹۱۲ را قیمت گذاری کنیم باید کد سیم کارت را تشخیص دهیم مثلا گران ترین کد ۰۹۱۲ و ارزان ترین کد صفر است.

دومین قدم تشخیص دهیم که آیا سیم کارت صفر است یانه؟ سیم کارت صفر به سیم کارتی میگویند که هیچ گونه تماسی با آن گرفته نشده باشد.

سومین قدم نوع رند بودن سیم کارت است که میتواند در فروش آن تاثیر بسزایی داشته باشد.

چهارمین قدم تشخیص دهیم که سیم کارت مخصوص کدام شهر است اگرخارج تهران باشد میتواند در قیمت سیم کارت تأثیر بگذارد.

 

سایت قیمت گذاری سیمکارت ۹۱۲

در سیم ۲۰۸ میتوانید میتوانید قیمت تمامی سیم کارت های ۹۱۲ را ببینید در صورت تماس با کارشناسان سیم ۲۰۸۰ ارتباط بگیرید اگر احیانا در خرید سیم کارت دچار مشکل شدید متخصصان خبره در سیم ۲۰۸۰ میتوانند مشکل شما را حل کنند.

قیمت سیم کارت بر اساس چه مواردی تعیین میشود؟

اگر قصد فروش سیم کارت یا خرید آن را داشته باشید، لازم است بدانید قیمت سیمکارت براساس چه فاکتورهایی هستند بر طبق آن معیارها برای انتخاب یک کد شماره مناسب خود، اقدام مناسبی انجام دهید. بدیهی است که شماره تلفن های سیم کارت رند و دارای ریتمی خاص، از رده قیمتی بالاتری برخوردار هستند و برای خرید آنها باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. در اینجا قصد داریم به بررسی فاکتورهای موثر در قیمت گذاری سیم کارت دست دوم بپردازیم که هر یک به نوعی تعیین کننده نرخ بالا یا پایین سیم کارت بستگی دارد.

مواردی که در خرید سیم کارت دست دوم باید به آن ها توجه کنید

اپراتوری که سیم کارت شما دارد

یکی از مواردی که در تعیین قیمت سیم کارتهای دست دوم مهم است، اپراتور مربوط به سیم کارت ست. همه ما می دانیم که سیم کارت های اپراتور تلفن همراه اول در کشور ما نرخ گران تری نسبت به سیم کارت های اپراتور ایرانسل ، رایتل و تالیا دارند. اگر چه نرخ مکالمه با سیم کارت های اپراتور همراه اول، ارزان تر از نرخ مکالمه با سیم کارت های ایرانسل است، اما باز به جهات مختلف سیم کارت های همراه اول از رده قیمتی بالاتری برخوردار هستند. بنابر این پایه ای ترین موردی که حین تعیین قیمت سیم کارت دست دوم، مورد اهمیت و لحاظ قرار می گیرد، اپراتور مربوط به آن سیمکارت است و پس از آن می توان روی موارد دیگر بحث انجام داد.

اعتباری بودن یا ثابت بودن سیم کارت خود را مشخص کنید

اعتباری یا ثابت بودن سیم کارت گزینه بعدی است که باید به آن توجه داشته باشید. سیمکارت های ثابت  قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت های اعتباری دارند.

صفر بودن یا کارکرده بودن سیم کارت را مشخص کنید

عوامل موثر در قیمت گذاری ،صفر یا کارکرده بودن سیم کارت است حتما این موضوع را در نظر بگیرید که صفر بودن سیم کارت میتواند تا 100 درصد در قیمت تاثیر گذار باشد.

ریتمی که کد سیم کارت با آن خوانده میشود

ریتم خوانش کد سیمکارت: برای خواندن شماره سیم کارت، معمولا یک ریتم خاصی وجود دارد. برخی ترتیب گیری های شماره تلفن همراه یا حتی تلفن های ثابت، دارای ریتم بسیار خوبی بوده و به راحتی در ذهن جای می گیرند، اما این ترتیب در برخی از شماره های سیم کارت به گونه ای است که نمی توان به راحتی شماره تلفن را در خاطر سپرد. این موضوع تاثیر حدودی بر قیمت گذاری سیمکارت دارد و البته میتوان آن را تا حدودی سلیقه ای دانست. برای آن که شناخت درستی از میزان اثربخشی ریتم خواندن شماره تلفن همراه خود داشته باشید، بهتر است از یک منبع مطلع در این زمینه استفاده کنید؛ زیرا تنها در این صورت می توانید از میزان اثربخشی قطعی شکل و ریتم شماره تلفن همراه خود مطمئن شوید.

حدود چند ماهی است که قیمت سیم کارت رند صفر با کد ۸ و کد ۹ و همچنین کد ۰ حدود ۵۰ الی ۶۰ درصد افزایش قیمت داشته است. دلیل اصلی افزایش قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ نسبت تقاضا به تولید خط در چند ماه اخیر میباشد که با توجه به سیاست های کاری اپراتور همراه اول روی داده است.

با توجه به اینکه تولید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ و ۸ تقریبا از سوی همراه اول متوقف شده است از همین رو ، قیمت آن همچنان رو به بالا است. این امر موجب افزایش بی سابقه قیمت در خرید فروش همراه اول در بازار شده است به طوری که تاثیر مستقیمی روی افزایش قیمت دیگر کدهای ۰۹۱۲ نیز گذاشته است و فقط به سیم کارت صفر محدود نشده است به طوری که در چند وقت اخیر سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ حدود چند میلیون گران تر شده است.

در حال حاضر اپراتور همراه اول، دارای گران‌قیمت‌ترین سیم‌‌کارت‌ در بازار ایران است. ایرانسل و رایتل در رتبه های بعدی قرار دارند. البته اگر فکر می‌کنید که سیم‌کارت‌های ایرانسل و رایتل قیمت پایینی دارند، سخت در اشتباهید چون قیمت آن‌ها با توجه به رند بودنشان به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد.قیمت‌های نجومی بازار سیم‌کارت، اپراتورها را بر آن داشته تا شماره‌های رند صفر را در فروشگاه‌های خود به مزایده بگذارند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشتریان، حاضر به پرداخت چند ده و حتی چند صد میلیون برای یک سیم‌ کارت خود استفاده کنید.

نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت

تاکنون نرم افزاری که به طور دقیق بخواهید قیمت سیم کارت را تعیین کند ایجاد نشده و ربات قیمت گذاری سیم کارت هم به صورت حدودی و بر اساس سیم کارت هی مشابه قیمت را پیشنهاد میدهند و لذا اگر نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت هم موجود باشد نمی توان به آن اعتماد کرد. قیمت سیم کاتر در سایت 2080 توسط متخصصین زبده انجام میشود. جهت تعیین قیمت سیم کارت خود کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید.

تخمین قیمت سیم کارت

روش های مختلفی برتی تخمین قیمت سیم کارت وجود دارد. میتوان از زبات قیمتگذاری سیمکارت و نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت استفاده کرد اما این روش تخمین دقیقیارائه نمیدهندو بهترین روش تعیین قیمت، تماس با کارشناسان مربوطه و استعلام قیمت سیم کارت می باشد.

قیمت گذاری سیم کارت رایگان

در سایت 2080 تعیین قیمت سیم کارت به صورت رایگان انجام می شود. کافی است با کارشناسان 2080 تماس بگیرید

قیمت گذاری سیم کارت اعتباری و دائمی

تخمین و قیمت گذاری سیم کارت برای کسی که بخواهد سیم کارت خود را به فروش برساند یک دغدغه مهم است. در صورتی که خط شما رند باشد،   زیرا یافتن بهترین قیمت ،سامانتل، تالیا و دیگر سیم کارت های رند کار نسبتا  سختی است و نیاز به تجربه بالایی دارد. قبل از این که بگوییم چگونه و از کجا باید قیمت شناس کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید، نیاز است بدانید که قیمت گذاری سیم کارت به چه صورت بوده است عوامل مختلفی می تواند ارزش سیم کارت را تحت تاثیر قرار دهد. نوع رندی و کارکرده یا صفر بودن آن از جمله مهم­ترین عواملی می باشند که بر روی بهای سیم کارت موثر است.

اما تعیین میزان تاثیر هر یک، یک کار کاملا تخصصی و حرفه‌ای می باشد  نکته مهم دیگری نیز وجود دارد و آن هم اهمیت میزان تقاضا و کشش بازار می باشد که می­تواند بهای سیم کارت را به میزان زیادی تحت تاثیر قرار بگیرد. 

ارزیابی قیمت سیم کارت، به ویژه بهترین قیمت سیم کارت دائمی همراه اول و 0912 واقعا پیچیده می باشد به طوری که استعلام قیمت یک سیم کارت می­تواند بر اثر نوسانات بازار، تغییرات اساسی داشته باشد . به همین سبب اغلب فعالان بازار سیم کارت، به دنبال راهی برای تعیین بهترین قیمت سیم کارت همراه اول ،ایرانسل و دیگر سیم کارت­ها در بازار معاملات سیم کارت است.

اگر دوست دارید که خودتان سیم کارتتان را به فروش برسانید ما همراه با مشاوران سیم ۲۰۸۰در کنار شما هستیم و به شما کمک میکنیم که سیم کارتتان را در سایت ثبت کنید و بعد ثبت سیم کارت شما باید منتظر مشتریان باشید تا با شما تماس حاصل کنند.

شما میتوانید تمامی این اطلاعات را در سایت سیم ۲۰۸۰ ببینید و اگر شما قصد خرید سیم کارت دائمی یا سیم کارت اعتباری را دارید می توانید در سایت سیم ۲۰۸۰ ثبت نام کنید و بعد می توانید از قیمت های لحظه به لحظه سیم کارت های اعتباری و سیم کارت های دائمی با خبر شوید در صورت سوال داشتن میتوانید از مشاوران خبره ۲۰۸۰کمک بگیرید.

ممنون از این که با ما همراه بودین لطفا نظرات پیشنهادات خود را با سیم ۲۰۸ در میان بگذارید اگر سوالی داشتید حتما از کارشناسان ما بپرسید ما در حد توانمان به شما کمک میکنیم تا بهترین خدمت را از سیم ۲۰۸۰ بگيريد.

مرجع تخصصی خرید و فروش سیم کارت

سوالات متداول قیمت گذاری سیم کارت

می توان به طور قطع گفت که نرم افزاری برای تعیین قیمت وجود ندارد و این کار در سایت سیم 2080 توسط برترین کارشناسان خبره کارشناسی شده و سیم کارت مربوطه قیمت گذاری می شود.

قیمت سیمکارت کار کرده به عوامل مختلفی از جمله رند بودن خط و وضعیت سیم کارت بستگی دارد. جهت تعیین قیمت سیم کارت خود در سایت سیم 2080 با شماره 09121212019 تماس بگیرید.

استعلام قیمت توسط ربات یکی از روش های تخمین قیمت است که می توانید رنج حدودی قیمت سیم کارت خود را در بیاورید اما روش دقیقی نیست و براساس نرخ سیم کارت های مشابه تخمین می زند.

تعیین قیمت سیم کارت 0912 در سایت سیم 2080 توسط کارشناسان مربوطه به صورت آنلاین تعیین می شود. برای استعلام قیمت سیمکارت خود کافی است با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید.