نمایش 1–8 از 280 نتیجه

نمایش 9 24 36

سیم کارت همراه اول

با گسترش ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی همه افراد نیاز به برقراری ارتباط های سریع و راحت دارند.که وجود تلفن های همراه و به کارگیریر سیم کارت در آنها ارتباط ها شکل گسترده ای به خود گرفته است. سیم کارت یک فناوری فوق العاده است. این یک تراشه کوچک است قابل جابجایی و انتقال به گوشی های دیگر هستند و شامل شماره تلفن ما است که اطلاعات تماس ما را ذخیره می کند همچنین به ما امکان ارسال پیام و تماس تلفنی و همچنین امکان دسترسی به اینترنت و غیره را می دهد .سیم‌کارت‌ همراه اول برای اتصال دستگاه‌ها به سیستم جهانی ارتباطات سیار مورد استفاده قرار گرفته اند. پیشرفت‌های سیم‌کارت به موازات پیشرفت‌ها در تکامل شبکه سلولی توسعه یافته‌اند – تفاوت های ظریف زیادی در سیم کارت وجود دارد وهمه سیم کارت ها یکسان نیستند.

در کشور ما ایران اپراتورهای سیم کارت مختلفی وجود دارد که اپراتور همراه اول از اولین اپراتورهاست. سیم کارت های همراه اول در سال ۱۳۷۳ راه اندازی شدند و تا الان به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. علاوه  بر آنتن دهی سیم کارت همراه اول در ایران از سیم کارت های همراه اول می توان در کشورهایی که با این شرکت قرارداد دارند استفاده نمایند. همراه اول این امکان را برای افراد محیا کرده است تا بتوانند بیشتر از یک سیم کارت داشته باشند.

همراه اول هم سیم کارت دائمی دارد و هم سیم کارت اعتباری که تفاوت این دو نوع سیمکارت در تامین هزینه آنهاست و افراد با توجه به نیازشان یکی را انتخاب می کنند و خرید می نمایند. سیم کارت های دائمی همراه اول، سیم کارتهایی هستند که نیازی به افزایش اعتبار برای مکالمه، پیامک و یا اینترنت ندارند و هزینه های مکالمه و خدمات و اینترنت به صورت ماهانه محاسبه می شود. ولی سیم کارت های اعتباری برای انجام پیامک و مکالمه و استفاده از اینترنت باید سیم کارت خود را شارژنموده و اعتبار آن را افزایش داد تا ارتباطات برقرار گردند.سیم کارت همراه اول در اندازه مختلف میکرو و نانو پانچ شده اند و قابل استفاده در همه تلفن های همراه می باشند.

خرید سیم کارت همراه اول

قصد خرید سیم کارت همراه اول رو دارید؟ نمی دونید از کجا بخرید و چی بخرید ؟ همه ما برای برقراری ارتباط نیاز به داشتن تلفن همراه داریم و به سیم کارت احتیاج داریم. شرکت همراه اول هم سیم کارت همراه اول دائمی و هم سیم کارت همراه اول اعتباری ارایه می دهد و افراد براساس نیازشان و هزینه و بودجه خود یکی را انتخاب می کنند و اما شاید بیشتر ما این سوال برایمان پیش بیاید که سیم کارت دائمی بهتر است یا سیم کارت اعتباری؟ آنچه در هنگام خرید سیم کارت 912 بسیار با اهمیت است هزینه هاست اگرچه سیم کارت های دائمی هزینه خرید بالاتری دارند ولی سیم کارت های اعتباری با هزینه کمتری می توان خرید، به هرحال شما قدرت انتخاب را دارید. بنابراین شما فقط برای چیزی که واقعا استفاده می کنید هزینه می کنید نه اینکه بلاستفاده بماند. سیم کارت ها به لطف تمایل اپراتورهمراه اول برای محبوبیت اینترنت پرسرعت و بسته های داده رسانه های اجتماعی در حال افزایش است.

در اکثر مواقع انتخاب های زیاد برای شماره پیش روی شما قرار میگیرد که براساس معیار های خود می توانید یکی را انتخاب و خرید نمایید. قبل از خرید تصمیم بگیرد که قصد خرید سیم کارت همراه اول اعتباری را دارید و یا دائمی. و این بسته به هزینه شما دارد. همه افراد دوست دارد سیم کارتی داشته باشند که شماره آن رند باشد وگاهی اوقات این مسئله باعث بالا تر رفتن هزینه خرید سیم کارت می گردد اگرچه تقاضا برای شماره های رند بسیار بالاست. این ويژگی رند بودن سیم کارت در مسايل تبلیغاتی بیشتر تاثیر می گذارد. و در نهایت هرکس باید هدف خود را از خرید مشخص نماید. ولی سیم کارت های جدید هزینه های خیلی کمتری دارند.

برای دریافت سیم‌کارت همراه اول، باید به نزدیک‌ترین فروشگاه نمایندگی همراه اول و دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمود. روش های مختلفی برای خرید سیم کارت همراه اول وجود دارد شاید اولین مرکزی که برای خرید سیم کارت به ذهتان خطور کند دفاتر و نمایندگی های همراه اول است که در هر شهر و استانی وجود دارند و دسترسی را راحت کرده اند اما ما برای شما روش راحتتری پیشنهاد می دهیم. می توانید برای اطلاع از قیمت انواع سیم کارت ها و همچنین شماره های موجود و قیمت سیم کارتهای همراه اول به سایت سیم 2080 مراجعه نماید و از آنجا به صورت آنلاین خرید کنید. برای خرید سیم کارت همراه اول بعد از مراجعه به مراکز باید کارت ملی و اطلاعاتی شخصی را داشته باشد و سیم کارت با شناسه شما برای شما صادر می گردد. بعد از خرید سیم کارت همراه اول باید آن را به حالت فعال در بیاورد که این کار با برقراری ارتباط و یا ارسال پیامک انجام می گیرد.

خرید سیم کارت 0912

همان طور که آورده شد که سیم کارت های اولیه دائمی بودند ارزش و  اعتبار بسیار زیادی داشتند و اولین سیم کارت های همراه اول با پیش شماره 0912 در سال 1373 در تهران ارائه شد و این پیش شماره بصورت سیم کارت های دائمی ارائه می شوند. و این مسئله باعث شد که افراد تمایل بیشتری برای خرید سیم کارت های 912 داشته باشند و با توجه به اینکه تعداد محدودی از شماره ها وجود داشت این عامل باعث بالارفتن هزینه سیم کارت های دائمی گردید. مهمترین ویژگی این سیم کارت ها اعتبار و ارزش بالای آنهاست و هزینه بالای آن، نشانه قدمت سیم کارت و همچنین اکثرا برای کارهای تجاری و تبلیغاتی هستند.سیم کارت های همراه اول 0912  مختص  استان تهران و شهرستان ها می باشد.

اگر تمایل به خرید سیم کارت 0912 را دارید همین الان سیم کارت خود را انتخاب کرده و از سیم 2080 خرید نمایید.

در هنگام خرید سیم کارت های همراه اول 0912 باید به این نکته توجه داشته باید که این سیم کارت ها به صورت کد های مختلفی ارائه می شوند که از ۰ تا ۹ اند این کدها نشانه شماره بعد از 0912 اند که در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید. سیم کارت های همراه اول با کد1 و 2 دارای سابقه زیادی  و ارزش و اعتبار زیادی دارند و قیمت بالاتری نسبت به سایر کد ها دارند و به ندرت یافت می شوند و اگر به دنبال سیم کارت 0912 ارزن قیمت هستید می تواند سیم کارت های همراه اول را با کدهای ۰ و ۹ بخرید.

فروش سیم کارت 0912

مراکز مختلفی برای فروش سیم کارت 0912 وجود دارد. همه ما به دنبال یافتن راحت ترین مسیر و قیمت پایین تری برای خرید سیم کارت 0912 هستیم البته برخی فروشگاه های معتبر وجود دارد که سیم کارت های همراه اول 0912 را به صورت اقساطی و چکی برای رعایت حال مشتری به فروش می رسانند. اگر به فروشگاه های و نمایندگی های معتبر همراه اول بروید شما را برای رسیدن به انتخاب تان راهنمایی می کنند. فروش سیم کارت 0912 در وبسایت وب سایت سیم 2080 به صورت کامل پیشرفته و سریع انجام می پذیرد.

علاوه بر مراکز معتبر برای فروش سیم کارت، افرادی نیز هستند که قصد دارند سیم کارت خود را بفروشند و با یک آگهی آن را در معرض نمایش عموم قرار میدهند و هر کس تمایل به خرید داشته باشد می تواند از آنها خرید نماید. با توجه به اینکه تقاضا برای خرید شماره 0912 که با کد های ۱ و ۲ زیاد است بنابراین مراکز فروش متعدد وجود دارد و حتی می توانید این سیم کارت های همراه اول 0912 را با کده های ۱ و ۲ به راحتی فروخت.

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری

به دنبال سیم کارت همراه اول اعتباری هستی ؟ می دونی چه مزایایی داره ؟

سیم کارت های همراه اول هم دائمی اند و هم اعتباری. افراد با توجه به هزینه خود و ارتباطات و مشغله شان سیم کارت مورد نیاز خود را خریداری می کنند و افراد می توانند با خرید سیم کارت همراه اول اعتباری هزینه های تماس خود را کنترل نمایند. همراه اول این امکان را برای افراد محیا کرده است تا بتوانند بیشتراز یک سیم کارت داشته باشند. سیم کارت های اعتباری همراه اول سیم کارت هایی هستند که برای انجام مکالمه، ارسال پیامک و استفاده از اینترنت باید افزایش اعتبار انجام داد که با خرید کارت شارژ انجام می گیرد و کارت شارژها دارای قیمت های متفاوتی هستند.شرکت همراه اول بسته های مختلف مکالمه ای را برای پایین آوردن هزینه افراد ارايه می کند .

برخی سیم کارت های اعتباری همراه اول هم دارای شماره های رند هستند که مخاطبان زیادی دارند و باعث اعتبار و ارزش کاری افراد و بالا بردن اعتبار کسب و کار می شود و بیشتر برای کارها ی تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری رایگان

شرکت همراه اول اکثر سیم کارت هایی را که بصورت رایگان ارائه میدهد سیم کارت های اعتباری هستند. این سیم کارت های اعتباری رایگان برای بسیاری از افراد بسیار مناسب است و بیشتر برای دانش آموزان و جوانان و دانشجویان ارایه شده است. شرکت همراه اول این سیم کارت های اعتباری را رایگان در اختیار افراد قرار می دهد و همراه آن بسته های مکالمه و اینترنت مناسب سن افراد و دانش آموزان نیز به عنوان هدیه می دهد. این کار برای افرادی که تمایل به داشتن چند سیم کارت هستند بسیار کارآمد و مفید است و با انتخاب خود می توانند افزایش اعتبار را انجام دهند و مثل سیم کارتهای دائمی نیست که در صورت عدم استفاده بصورت ماهانه باید یک صورتحسابی را پرداخت کنید.

خرید سیم کارت همراه اول رند

دوست دارید تو تبلیغاتتون از شماره رند استفاده کنید ؟ چقدر به شماره سیم کارتتون اهمیت میدید؟  تمایل به خرید سیم کارت همراه اول رند دارید؟

پاسخ همه این سوالات برای ما روشنه. همه ما به ویژه افرادی که دارای کسب و کارهای خاص هستند و یا تجارت می کنند قصد خرید سیم کارت رند را دارند. منظور از رند بودن شماره سیم کارت این است که یا اعداد مشابه داشته باشند و یا اعداد به صورت معکوس تکرار شده باشند. رند بود شماره سیم کارت خود نوعی تبلیغ محسوب میشه چون بیشتر در خاطر افراد می ماند و انتقال آن به افراد دیگر راحت ترصورت می گیرد. سیم کارت های همراه اول رند محبوب ترین سیم کارت ها در بین مشترکین است. بارزترین ويژگی این سیم کارت ها خرید و فروش راحت آن است .
هم سیم کارت های دائمی و هم اعتباری دارای شماره های رند هستند که افراد می توانند با توجه به هزینه خود هرکدام را که می توانند خریداری نمایند. برای خرید سیم کارت های همراه اول میتوانید به سایت سیم 2080 مراجعه کنید. اکثر سیم کارت های همراه اول با شماره های رند دارای قیمت بالایی هستند و کمتر دیده شده که با هزینه پایین به فروش برسند.

سیم کارت های همراه اول رند به اعتبار افراد و همچنین به اعتبار کاری آنها می افزاید. تعداد محدود سیم کارت های همراه اول رند و همچنین هزینه بالای آن از معایب این سیم کارت هاست.

خرید سیم کارت همراه اول دائمی

آیا از مزایای خرید سیم کارت همراه اول دائمی اطلاع دارید؟ سیم کارت های دائمی سیم کارت هایی هستند که برای انجام مکالمه، ارسال پیامک و استفاده از اینترنت نیاز با خرید کارت شارژ نیست و شما هزینه ها را به صورت دوره ای پرداخت می کنید و نیازی به خرید اعتبار ندارید. علاوه براین  روش‌ها می‌توانید هزینه های صورتحساب  خود را به راحتی از طریق درگاه های مدیریت حساب شبکه همراه اول  پرداخت نمایید. درصورتیکه از سیم کارت خود استفاده نکنید، در صورت داشتن سیم کارت 912 دائمی هزینه های آبونمان، خدمات ویژه،عوارض و مالیات در صورتحساب دوره درج می گردد .هزینه این سیم کارت ها نسبت به سیم کارت های اعتباری همراه اول بالاتر است. پس با توجه به نیاز خود و بودجه و هزینه خود سیم کارت خریداری کنید البته تعرفه های سیم کارت های همراه اول دائمی از سیم کارت همراه اول اعتباری بسیار کمتر است.

سیم کارت های 0912 دائمی انواع مختلفی دارد ازجمله سیم کارت های دائمی جوانان، سیم کارت های دائمی همراه اول با توجه به استان ها و شماره سیم کارت ها دارای قیمت های متفاوتی هستند. خرید  سیم کارت همراه اول دائمی هدایای جذاب و هیجان‌انگیزی را برای شما دارد که بعد از فعال سازی می توانید ازآن استفاده نمایید از جمله این هدایا بسته های مکالمه ای و  بسته های اینترنتی هستند.

برای خرید سیم کارت های دائمی می تواند می توانید به وب سایت سیم 2080 مراجعه نماییید. سیم 2080 مرجع تخصصی خرید سیم کارت همراه اول برای مشتریان می باشد. کافی است قیمت های سیم کارت همراه اول سیم 2080 را با دیگر سایت ها مقایسه نمایید.

خرید آنلاین سیم کارت همراه اول

آیا برای خرید سیم کارت همراه اول و شماره دلخواهتان مراکز زیادی را سر می زدید ؟ دیگر نگران این موضوع نباشید …..

با وجود گسترش فرایند های اینترنتی بسیاری از خرید ها راحت تر انجام میشوند که خرید اینترنتی سیم کارت نیز به این بخش فروشگاه های اینترنتی اضافه شده است.  وب سایت های مختلفی بخش خرید سیم کارت را برای خرید راحت تره افراد و دسترسی بهتر محیا کرده است.مزیت این سایت های این است که می توانید شماره دلخوداهتان را انتخاب نمایید در وقت خود صرفه جویی کنید و قیمت هایی های مختلف را بررسی نمایید.  می توانید به وب سایت 2080 مراجعه نمایید و سیم کارت خود را به صورت آنلاین خردیداری نمایید.برای خرید آنلاین سیم کارت همراه اول  در ابتدا باید در وب سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از خدمات آن استفاده نمایید.

از مزایایی این گونه خرید این است که نیاز به بیرون رفتن از منزل نیست و به راحتی با دسترسی به سایت می توانید سیم کارت خود را با شماره مورد نظر انتخاب و اقدام به خرید نمایید. برای خرید آنلاین سیم کارت بهتر است از سایت های معتبر خریداری کنید تا اتفاقی برای خرید شما رخ ندهد. سایت 2080 سایتی معتبر است برای خرید سیم کارت همراه اول است.