سیم کارت کد تهران, وبلاگ

خرید سیم کارت 0912

خرید سیم کارت 0912 از گذشته تاکنون برای بسیاری از افراد مورد پسند بوده و حتی گاهی افراد در شهرستان ها زندگی میکنند اما ترجیح می‌دهند برای کسب و کار خود و یا به صورت شخصی از سیم کارت 0912 استفاده کنند. در این مقاله به معرفی انواع کد 0912 پرداخته و شما را برای خرید آنلاین آن راهنمایی خواهیم کرد.

معرفی انواع کد 0912

سیم کارت های با کد 0912 اولین سیم کارت های موجود در ایران بودند. این سیم کارت ها دارای کد بندی می باشند که از کد ۱ تا ۹ هستند. این سیم کارت ها به صاحبانشان اعتبار می بخشند. که در زیر به صورت خلاصه به هر کدام می پردازیم:

سیم کارت با کد ۰

سیم کارت های 0912 با کد صفر به این معنی است که بعد از 0912 عدد ۰ قرار دارد. (09120). این سیم کارت با سایر سیم کارت های 0912 هیچ فرقی ندارند، برخلاف سیم کارت های کد 1 و 2 قدمت زیادی ندارند و به راحتی می تواند آن ها را پیدا کرد. این شماره برای افرادی که دوست دارند که سیم کارت با کد 0912 داشته باشند بسیار مناسب است. و این سیم کارت ها علاوه بر قیمت مناسب دارای تنوع شماره بالایی هستند و شما می توانید برای کارهای تجاری و یا کارهای تبلیغاتی از آنها استفاده کنید چون اعتبار کار شما را بالا میبرد.

خرید سیم کارت 0912

سیم کارت 0912 با کد ۱

کد ۱ یعنی بعد از 0912 عدد ۱ قرار دارد مثلا 09121 . این سیم کارت ها پرطرفدار ترین سیم کارت ها هستند و قیمت بالایی هم دارند و سیم کارت صفر آن شاید اصلا پیدا نشود. برتری این سیم کارت بیشتر به دلیل اعتبار اجتماعی و همچنین استفاده های تجاری می باشد. قدمت بالای این سیم کارت باعث شده که اعتبار زیادی در بین مخاطبان داشته باشد و افراد زیادی برای خرید این نوع سیم کارت اقدام نمایند. افرادی که این سیم کارت ها را دارند باعث می شود خود را فردی معتبر نشان دهد و در کارهای خود بتوانند موفقیت بیشتری را کسب کنند. بیشتر مدیران شرکت های بزرگ و افراد مشهور از بزرگترین مشتریان این سیم کارت هستند. شما می توانید از سایت های معتبر این سیم کارت های یا به صورت نقد و یا اقساطی خرید تهیه کنید.

 سیم کارت های 0912 با کد ۲

سیم کارت های 0912 با کد 2 بعد از کد 0912 دارای عدد 2 هستند. این سیم کارت هم مانند سیم کارت کد ۱ دارای قدمت بالایی است. بیشتر مخصوص شهر تهران است البته الان در شهرهای دیگر هم به دلیل اعتبار اجتماعی بالای این سیم کارت این کد وجود دارد. این سیم کارت ها چون اعتبار بالایی دارند خرید آنها مشکل ولی فروش آن ها به راحتی انجا میشود، پس هر وقت قصد فروش داشتید مطمئن باشد که به راحتی میتوانید آن را بفروشید. اکثر مشتریان سیم کارت های کد ۲ هم  صاحبان شرکت های بزرک و افراد با موقعیت تجاری خوب هستند. این سیم کارت ها برای تبلیغات و مبادلات تجاری و همچنین کسب و کارهای مهم بسیار مناسب هستندو به اعتباری شغلی می افزایند.  برای خرید سیم کارت های کد ۲ می توانید به فروشگاه های معتبر همراه اول مراجعه کنید.

خرید سیم کارت ترکیه

جهت خرید سیم کارت از سایت سیم 2080 کلیک کنید

 

سیم کارت 0912 با کد 3

سیم کارت های کد ۳ هم از سیم کارت های قدیمی استان تهران هستند و این سیم کارت ها بعد از کد 0912 عدد 3 قرار دارد. به دلیل قدمت بالای آن  قیمت بالایی دارند و ارزش زیادی برای مخاطبان و مشتریان دارد. چون به کسب و کار آنها رونق و به ارتباط های تلفنی را اعتبار می بخشد. سیم کارت با کد ۳ هم بصورت محدود یافت می شود ولی نسبت به سیم کارت های کد 1 و 2 دارای قیمت پایین تری هستند و این ويژگی باعث شده افراد بیشتری بتوانند این سیم کارت را خریداری کنند. شما می توانید با مراجعه با سایت های معتبر این سیم کارت را خریداری کنید.

سیم کارت 0912 با کد ۴

این سیم کارت ها نسبت به سیم کارت های کد 1 و 2 و 3 ارزان تر است ولی از سیم کارت 0912 با کد 5 گران تر است. با خرید این نوع سیم کارت به تماس ها وکسب و کارتان اعتبار ببخشید و می توانید آن ها را راحت از سیم کارت های کد 1 و 2 بدست بیاورید و کاراهی تجاری  کسب و کار و تبلیغاتیتان را با آن انجام دهید. با مراجعه به فروشگاه های معتبر م یتوانید سیم کارت کد 4 را تهیه کنید.

 

مشاهده قیمت و خرید سیم کارت همراه اول از سایت سیم 2080

 

سیم کارت 0912 با کد 5

سیم کارت کد ۵ از نوع سیم 0912 هستند . این نوع سیم کارت ها دارای اعتبار اجتماعی بالایی هستند و قیمت آن کمی ارزان تر از سیم کارت های کد 4 هستند و تنوع این سیم کارت ها بالا است و راحتر از سایر کد های که قدمت بالایی دارند میتوان آنها را تهیه کرد. با مراجعه به سایت ها معتبر خرید و فروش سیم کارت می توانید سیم کارت های 0912 با کد 5 را تهیه کنید.

 سیم کارت 0912 کد ۶

این سیم کارت هم بعد از 0912 عدد ۶ قرار دارد . این سیم کارت ارزش سیم کارت های 0912 را دارد ولی نه مثل کد های 1 و 2 و 3 . چون قدمت زیادی ندارند ولی به افراد و مخاطبان و کسب و کارها اعتبار اجتماعی می بخشد و بیشتر برای خانم ها و یا معلمین که دوست دارند کد 0912 را داشته باشند مناسب است چون قیمت پایین تری نسبت به سایر کد ها دارد.

 سیم کارت 0912 با کد 7

اگر به دنبال سیم کارت های 0912  ارزان قیمت هستید کد 7 بسایر مناسب هستند. چون قیمت نسبتا پایین و تنوع بالا دارند از این رو می توانید شماره دلخواهتان را راحتر پیدا کنید.  این سیم کارت همانند سایر سیم کارت های 0912  اعتبار بالایی دارد و مشتریان خود را دارد. و برای بسیاری از کاری تبلیغاتی و کسب و کارها مناسب هستند.

خرید سیم کارت 0912

سیم کارت های 0912 با کد 8

آخرین کد از سیم کارت های 0912 کد ۸ می باشد . که بعد از 0912 عدد هشت قرار دارد . این سیم کارت ارزان ترین نوع سیم کارت 0912 می باشد.

 سیم کارت های 0912 کد 9

این نوع سیم کارت هم بعد از کد 0912 عدد ۹ قرار دارد. این سیم کارت طرفداران زیادی در بین مشتریان دارد آن هم به دلیل  قیمت نسبتا پایینی و تنوع بالایی که دارند، می باشد. قدمت زیادی ندارند ولی برای بسیاری افراد که کد 0912 را لازم دارند بسیار مناسب هستند چون تفاوتی از لحاظ آنتن دهی، هزینه های تماس و پیامک و یا خدمات اینترنتی با سایر کد ها ندارند و مناسب برای کارهای تجاری و تبلیغاتی هستند.

خرید آنلاین سیم کارت 0912

خرید آنلاین سیم کارت 0912 از طریق وبسایت سیم 2080 به راحتی ممکن است و فقط کافیست تا شما شماره مورد نظر را از لیست شماره های سیم کارت ها انتخاب نمایید و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایید و سپس خرید را انجام دهید. خرید سیم کارت 0912 به ورت حضوری بیشتر برای افراد سخت است اما به صورت آنلاین در هر زمان و هر مکانی که قرار دارید، رند ترین و ارزان ترین سیم کارت 0912 را برای خود تهیه کنید.

 

 

3 دیدگاه در “خرید سیم کارت 0912

  1. محمد محمدی گفت:

    سپاس از مقاله خوب و کاربردی تان پیرامون انواع کد خط 0912

  2. مجید گفت:

    من‌ میخوام‌ شماره‌ همراه‌اول‌ وایرانسل‌ ست‌ کنم‌ مثل‌ ۰۹۰۲۳۶۵۲۰۱۰الان‌ همراه‌اول‌ هم‌ میخوام‌ بشه‌۰۹۱۷۳۶۵۲۰۱۰هیچ‌ انتخابی‌ برای‌ مشتری‌ نداره؟

  3. شمس گفت:

    سلام مرسی از توضیحات کاملتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *